Hobi Resim Kursu

Hobi Resim Kursu Online

Hobi Resim Dersleri haftada 1 gün 1 saat şeklindedir.

Hobi Resim Dersi kişiye özel birebir tek kişiliktir.

Hobi Resim Dersleri İsteğe bağlı Online veya Çekmeköy Resim Kursu Atölyemizde verilir.

Hobi Resim Kursu

Hayatlarının çeşitli evrelerinde resim yapan, fakat eksikliklerini hissedip, resmi öğrenerek uygulamak isteyen veya kalemi hiç eline almamış kişiler, sizleri bekliyoruz.

Fırçayı boyalara batırma veya hayatı renklerden uzak bir şekilde ifade etmenin zevkini yaşayın. Resim aşkı, İçinizde bir ukte olarak kalmasın, içinizdeki sanatçıyı yeteneğinizi ortaya çıkarın.

Bireyin taleplerine uygun olarak; 

Temel resim tekniklerinin öğrenilmesi.

Bunların yanında karakalem, pastel boya, sulu boya, aquarel (Su bazlı) boya kalemi gibi farklı malzemelerle resmi uygulayabilme.

Bireyin talepleri doğrultusunda ders konularını belirleyerek özel ders alabilme imkanı.

Online resim dersi alabilirmiyim?

Tabiki online resim dersi alabilirsiniz.Dünyanın neresinde olursanız olun internetiniz ve bir bilgisayar,lattop,tablet veya telefon ile bizimle uygulama üzerinden canlı bağlantı sağlayarak online resim kursu alabilirsiniz.

Online resim kursu dersleriniz birebir tek kişilikmi?

Evet online resim kursu derslerimiz birebir tek kişilik sadece size özeldir.Öğrenci derste öğretmenden görüntü çizimini ekrandan görerek konuşarak ve teknik eğitimini alarak kendisi çizer.

Karakalem,sulu boya ve yağlı boya resim dersi veriyormusunuz?

Evet karakalem kursu,Suluboya kursu ve yağlı boya kursu derslerini,ister resim kursu atölyemizde istersenizde online resim dersi olarak alabilirsiniz.

Resim Kursu Dersi alan öğrencileriniz ağırlıklı olarak hangi ülkeden?

Öğrencilerimizin çoğu Türkiyeden online ve atölyede resim kursu derslerine katılmaktadır.Ayrıca Avrupa Ülkelerinden Fransa,Almanya,İngiltere ve Amerika birleşik devletleri (ABD) Online resim kursu derslerine katılmaktadırlar.Hedefimiz tüm dünya ülkelerine resim dersini sevdirmek başarılı öğrenciler yetiştirmektir.